Konferencja Berlinie 2017


Każdego roku FEDESSA organizuje wraz z SSA UK, dwudniową europejską konferencję, zarówno dla członków SSA UK oraz członków innych europejskich stowarzyszeń branżowych Self Storage, którzy są częścią Europejskiej Federacji, FEDESSA. Te coroczne konferencje pozwalają członkom być na bieżąco z rozwojem przemysłu oraz spotykać się z dostawcami podczas targów. Prawdopodobnie najbardziej fundamentalnym celem jest to, że konferencja pozwala członkom i dostawcom nawiązywać nowe kontakty.

Konferencja kończy się uroczystą kolacją, na której rozdawane są Europejskie Nagrody Branżowe. Konferencja zwykle przyciąga delegatów nie tylko z Europy, ale z całego świata. Ostatnie miejsca gdzie odbywały się konferencje to Sztokholm, Amsterdam, Barcelona i Londyn.

W tym roku konferencja odbyła się w pięknej Barcelonie, 5 i 6 października, z największą liczbą uczestników jaką kiedykolwiek mieliśmy. W ciągu 2 dni, w konferencji wzięło udział 445 osób, a także największa liczba wystawców handlowych w historii, powiększona o 9 nowych wystawców, dzięki czemu śmiało można uznać, że była to największa i najlepsza konferencja, która kiedykolwiek się odbyła.

W tym roku zabieramy branżę Self Storege do Maritim proArte Hotel w Berlinie, położonego w dogodnej lokalizacji, blisko butików przy ulicy handlowej Friedrichstrasse. Poruszanie się do innych części miasta będzie dość łatwe, z racji tego, że stacja metra Friedrichstrasse znajduje się w odległości zaledwie 300 metrów. Więcej informacji na temat tegorocznej konferencji w Berlinie ukaże się w najbliższym czasie, więc upewnij się, że zaznaczyłeś tę datę w kalendarzu, bo tego wydarzenia z pewnością nie chcesz przegapić!